NL EN

Activiteit geïnspireerd op het werk van Ane Graff


Warning: Undefined property: stdClass::$images in /data/sites/web/kunstinstituutmellynl/www/cache/templates/81fa14af10d5455a3b01d5c387eabef07550d65a_0.file.exhibitions_show.tpl.php on line 128

Wist jij dat er in je lichaam heel veel verschillende bacteriën leven? De kunstenaar Ane Graff vindt het heel mooi hoe ons lichaam samenleeft met al deze verschillende bacteriën en hoe we als mens zonder dat we het doorhebben onderdeel zijn van een grote wereld die we met onze blote ogen niet kunnen zien. De kunstwerken van Ane Graff die bij Kunstinstituut Melly te zien zijn, gaan over bacteriën en over dingen uit onze omgeving die niet goed voor ons zijn en waar je ziek van kunt worden.

Tijdens deze activiteit ga je het werk van Ane Graff van heel dichtbij bekijken. Denk bijvoorbeeld eens na over de verschillende materialen en stoffen die de kunstenaar in haar werk gebruikt. Daarnaast ga je als een ware wetenschapper een eigen bacterie bedenken en maken.

Download PDF


Warning: Undefined property: stdClass::$images in /data/sites/web/kunstinstituutmellynl/www/cache/templates/81fa14af10d5455a3b01d5c387eabef07550d65a_0.file.exhibitions_show.tpl.php on line 183

Warning: Undefined property: stdClass::$images in /data/sites/web/kunstinstituutmellynl/www/cache/templates/81fa14af10d5455a3b01d5c387eabef07550d65a_0.file.exhibitions_show.tpl.php on line 263

Mensen delen hun activiteit

Deelnemers

Series

Verwante items

back

Op zaterdag 4 oktober is Kunstinstituut Melly gesloten voor regulier bezoek vanwege een uitverkocht Minor Music-programma in onze nieuwe MELLY-ruimte. De nieuwe MELLY-ruimte is vanaf zondag 5 oktober geopend.